LISAINFO
+372 453 8660
info@saaremaakook.ee
Oleme avatud: E-R 8-16

Kuidas osta?

Saaremaa Köök on sulle kaaslaseks abistamaks laua katmisel nii argipäeval kui tähtpäeval. Meilt leiad laias valikus salateid, kringleid, küpsiseid, torte ja palju muud maitsvat ning põnevat.

Saaremaa Köögi tooteid saad tellida nii meie e-poest kui ka telefoni või meili teel. Kui sul on lisaküsimusi, siis võta meiega ühendust telefoni teel numbril 453 8660 või kirjuta meile e-posti aadressile info@saaremaakook.ee.

Tellimus esita 2 päeva varem.
Pühapäevaks või esmaspäevaks vajalikud tellimused esita hiljemalt reede hommikul kella 9ks. Pühade ajal palume tellimus esitada vähemalt 3 päeva ette. Nädalavahetuseks tellitud kauba saad kätte Coop Saaremaa kauplustest kaupluste lahtiolekuaegadel. 

Tellimine meie e-poest on mugav ja lihtne:

 1. Uudista erinevates tootekategooriates. Lisa soovitud tooted ostukorvi. 
 2. Kui valik tehtud, siis "Minu ostukorv" alt saad kontrollida valitud tooteid ja nende koguseid.
 3. Kui kõik korrektne, vali kauba kättesaamise viis.
 4. Vali kuupäev, millal soovid tooteid kätte saada.
 5. Sisesta kontaktandmed, et saaksime sulle saata tellimuse kinnituse e-posti teel ning vajadusel sinuga ühendust võtta.
 6. Kinnita tellimus.
 7. Ettemaksu tegemiseks saad valida maksevõimaluse koheselt läbi pangalingi. 
 8. Pärast pangalingi kaudu tasumist vajuta kindlasti nuppu "Tagasi kaupmehe juurde".
 9. Sinu e-posti aadressile saadetakse tellimuse kinnitus. Kui sa e-posti teel teadet ei saa, helista kinnituse saamiseks telefonil 453 8660.
 10. Makstud kaubad saad kätte soovitud päeval sinu poolt valitud kohas. 
 11. Kontrolli kaup üle.
 12. Saad koos kaubaga ka arve, mis on kauba eest tasumise dokument ning võimaldab tellitud toodetega kauplusest lahkuda.


Tellimuse tühistamine: tellimust on võimalik tühistada 2 päeva enne tellimuse täitmise tähtaega või muuta tellimuse täitmise päevale eelneva päeva hommikul kuni kella 9-ni. Tellimuse tühistamiseks või muutmiseks helista numbrile 453 8660. Ettemakstud tellimuse õigeaegse tühistamise korral tagastatakse tasutud summa 3 tööpäeva jooksul.
Tähelepanu: ettemakstud kaupa hoitakse alles kuni kaupluse sulgemiseni! Kui klient ei tule kaubale järele, siis raha kauba eest kliendile ei tagastata!

Kauplustest väljastame tellimusi kaupluse lahtioleku ajal.

Kojuvedu erikokkuleppel: erikokkuleppel pakume suuremate tellimuste puhul ka kojuvedu - toome kogu tellitud kauba koju, kontorisse või peoruumi tööpäeviti Kuressaare linna piires tasuta. Seda juhul, kui tellimuse kogusumma ületab 70 eurot.  

Täiendavate küsimuste või pretensioonide tekkimisel (24 tunni jooksul alates kauba kätte saamisest) palume võtta ühendust Saaremaa Köögi telefonil: 453 8660 või info@saaremaakook.ee.